ZALOGUJ ADMIN | POLITYKA COOKIES© KEHUAPOLSKA 2021

Dystrybucja Kehua

83-200 Starogard Gdański

Ul. Kraziewicza 2

Partnerzy Kehua w Polsce 

Portal Fotowoltaiczny eprad.pl

Instalator Inwerterów Energia Pomorze

 

Wprowadzenie do projektu:

Projekt w pełni wykorzystuje przestrzeń na plaży w mieście Taishan w prowincji Guangdong do budowy bazy „Zintegrowanego fotowoltaiki”.

 

Rozwiązanie:

KEHUA zapewnia jako rozwiązanie dla tego projektu centralny falownik 5,0 630 kW. Pod względem budowy sprzęt ten ma nie tylko zoptymalizowany rozmiar, zajmując powierzchnię zaledwie 0,6㎡, i zajmuje wiodącą pozycję w branży pod względem gęstości watów. Tymczasem sprzęt przyjmuje zaawansowaną trzypoziomową technologię topologiczną o maksymalnej wydajności konwersji> 99%, skutecznie zapewniając wysoką moc wytwórczą elektrowni fotowoltaicznej. Ponadto sprzęt jest wyposażony w inteligentną rejestrację fali usterek i funkcję zdalnego uaktualniania online, które można szybko wykorzystać do analizy usterek i ułatwić aktualizację i konserwację systemu.

 

Znaczenie i wartość:

Sprzęt działa wydajnie i stabilnie, ponieważ został podłączony do sieci w czerwcu 2017 r. Projekt ten stał się projektem turystycznym łączącym tradycyjny przemysł hodowlany i nowy przemysł fotowoltaiczny, tworząc wyjątkową trasę turystyki wiejskiej z niezwykłymi korzyściami społecznymi i ekonomicznymi.

50 MW Projekt połowowy PV Guangzhou Development Group Incorporated w Taishan, Chiny

12 lutego 2020