ZALOGUJ ADMIN | POLITYKA COOKIES© KEHUAPOLSKA 2021

Dystrybucja Kehua

83-200 Starogard Gdański

Ul. Kraziewicza 2

Partnerzy Kehua w Polsce 

Portal Fotowoltaiczny eprad.pl

Instalator Inwerterów Energia Pomorze

Na płaskich powierzchniach, gdzie do dyspozycji mamy wiele miejsca bez wzniesień i zacienienia, warunki do rozmieszczenia dużych farm fotowoltaicznych są bardzo korzystne.  Dzięki zaletom, takim jak wyjątkowo wysoka efektywność kosztowa, najwyższej klasy niezawodność i jakość wytwarzanej energii elektrycznej, rozwiązanie inwerterowe z centralnym falownikiem kontenerowym, zyskało uznanie w branży fotowoltaicznej i jest szeroko stosowane w projektach powyżej 50 mW.

 

● Części składowe takiej farmy lub elektrowni słonecznej to moduły fotowoltaiczne (np. ZnShine), konstrukcje stalowe pod panele (najlepiej z powłoką Magnelis), combiner box do łączenia wszystkich stringów, kontenerowy inwerter Kehua, stacja transformatora, okablowanie RS 485 lub PLCC KEHUA, połączenia zdalne do sieci, komponenty monitorują takie jak stacja pogodowa czy czujnik jakości powietrza. 

 

● Jednostka inwerterowa wykorzystuje rozwiązanie kontenerowe Kehua, które integrują funkcje, takie jak ochrona, odprowadzanie ciepła, ochrona przeciwpożarowa, oświetlenie, dystrybucja energii i urządzenia monitorujące w jednym. Do tego jest łatwa i wygodna w instalacji oraz konserwacji, a dodatkowo umożliwia szybką dostawę elektrowni słonecznej. 

 

Cechy: dobry stosunek opłacalności (ROI), wysoka niezawodność, wysoka jakość energii elektrycznej

 

Rozwiązanie zewnętrzne: falownik centralny

Polecane produkty zewnętrzne: SPI1000K-B, SPI1260K-B

 

 

Rozwiązanie zewnętrzne: zintegrowany falownik i transformator

Polecane produkty zewnętrzne: SPI1000K-T, SPI1260K-T

 

Elektrownie słoneczne i farmy fotowoltaiczne dla płaskich oraz dużych przestrzeni

08 lutego 2020