ZALOGUJ ADMIN | POLITYKA COOKIES© KEHUAPOLSKA 2021

Dystrybucja Kehua

83-200 Starogard Gdański

Ul. Kraziewicza 2

Partnerzy Kehua w Polsce 

Portal Fotowoltaiczny eprad.pl

Instalator Inwerterów Energia Pomorze

Kehua dla Farm Fotowoltaicznych 

W złożonym terenie o dużej różnicy wysokości, takim jak wzgórza i pagórki, mogą występować cienie rzucane przez szczyty lub wysokie budynki. Generowana moc wyjściowa modułów fotowoltaicznych w takich sytuacjach nie może być zagwarantowana, a wpływ wydajność instalacji fotowoltaicznej będzie bardzo duży. Dlatego konieczne jest zastosowanie falowników z stringowych Kehua z Serii SPI -B 100-125kW i najlepszy inwerter na rynku SPI250kW K-B-H funkcją MPPT .

 

● W przypadku elektrowni o dużej mocy, takich jak 10 MW i więcej, zalecane jest rozwiązanie z falownikiem centralnym z serii SPI250kW-500kW lub stringowym SPI250KW K. Ponieważ centralne falowniki wykorzystują scentralizowane optymalizacje sieciowe, oprócz lepszej korelacji kosztowej, mają również wyższą wydajność konwersji i jakość energii. Dzięki temu, są odpowiednie do stosowania w dużych elektrowniach słonecznych i wiatrowych. Jeśli chodzi o mniejsze elektrownie, dobrym rozwiązaniem są falowniki szeregowe SPI250 kW.

 

● W przypadku korzystania z rozwiązań falownika stringowego Kehua, powinno się uwzględnić: tracker MPPT dla każdego 2-4 łańcuchowego modułów fotowoltaicznych. W porównaniu do falowników centralnych z MPPT na każde 500kW, inwerter szeregowy jest w stanie lepiej śledzić moc wyjściową paneli fotowoltaicznych i znacznie zwiększa ilość energii generowanej przez system.

 

● Zewnętrzna jednostka centralna (falownik Centralny Kehua) wytwarzania energii wykorzystuje rozwiązanie kontenerowe, które integruje funkcje, takie jak ochrona, odprowadzanie ciepła, ochrona przeciwpożarowa, oświetlenie, dystrybucja energii i urządzenia monitorujące w jednym. Dzięki czemu, jest łatwa i wygodna w instalacji, konserwacji oraz umożliwia szybką dostawę do farmy fotowoltaicznej lub elektrowni słonecznej.

 

● Zalecany produkt : SPI1000K-BS

 

 

● Zalecany produkt zewnętrzny: SPI1000K-BS (Kontener), SPI2000K-BS (Kontner), SPI40K / 50K / 60K-BHV / SPI 250K-BH(stringowy)

 

kompleksowe rozwiązanie dla farm fotowoltaicznych i elektrowni Słonecznych

08 lutego 2020