ZALOGUJ ADMIN | POLITYKA COOKIES© KEHUAPOLSKA 2021

Dystrybucja Kehua

83-200 Starogard Gdański

Ul. Kraziewicza 2

Partnerzy Kehua w Polsce 

Portal Fotowoltaiczny eprad.pl

Instalator Inwerterów Energia Pomorze

 

Wprowadzenie do projektu:

Faza I Projektu 100 MW projektu fotowoltaicznego o mocy 150 MW projektu Huadong Engineering Corporation Limited w mieście Tianchang została oficjalnie podłączona do sieci we wrześniu 2017 r. Jest to największy projekt wytwarzania energii fotowoltaicznej z rybołówstwa we wschodniej części Anhui. Opracowanie projektu „PV +” nie tylko poprawia kompleksowe tempo wykorzystania gruntów, ale także rozszerza zakres zastosowania wytwarzania energii PV.

 

Rozwiązanie KEHUA:

Ponieważ pływająca elektrownia fotowoltaiczna pozostaje w obszarze o wilgotnym środowisku, w którym część tego obszaru należy do środowiska o wysokiej mgle solnej, KEHUA zapewnia skoncentrowane falowniki skrzynkowe o mocy 76 * 1,26 MW, zaprojektowane nie tylko ze stopniem ochrony IP54, aby zapewnić sprzęt działa stabilnie w stanie nie wilgotnym, w mgle solnej lub w innym środowisku i stabilnie działa, ale jest również wyposażony w funkcję ochronną PID, aby skutecznie zapobiegać zjawisku PID komponentów, zmniejszając w ten sposób utratę mocy wytwórczej elektrowni.

 

Znaczenie i wartość:

Ta elektrownia została zaprojektowana jako publiczna elektrownia słoneczna, której moce wytwórcze otrzymają dostęp do lokalnej sieci energetycznej w celu konsumpcji; wówczas w mieście Tianchang zostanie dostarczonych ogółem 160 milionów kWh rocznie, co nie tylko zmniejszy presję operacyjną sieci energetycznej Tianchang, ale także oczywiście dostosuje strukturę energetyczną, korzyści społeczne i ekonomiczne.

Projekt fotowoltaiczny rybołówstwa o mocy 150 MW firmy Huadong Engineering Corporation Limited w mieście Tianchang, Chiny

12 lutego 2020