ZALOGUJ ADMIN | POLITYKA COOKIES© KEHUAPOLSKA 2021

Dystrybucja Kehua

83-200 Starogard Gdański

Ul. Kraziewicza 2

Partnerzy Kehua w Polsce 

Portal Fotowoltaiczny eprad.pl

Instalator Inwerterów Energia Pomorze

rozwijaj swój biznes z niezawodnym partnerem

 

Kehua jest firmą z prawie 30-letnim doświadczeniem i zapewniła niezawodne i innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony zasilania i zielonej energii klientom na całym świecie.

 

Konsekwentnie poszukujemy partnerów, którzy chcą się z nami rozwijać. Wspierany przez najnowszy stan wiedzy, Kehua jest właścicielem zespołu badawczo-rozwojowego z ponad 900 inżynierów i wysoko wykwalifikowanym zespołem produkcyjnym, zapewniamy wydajną i szybką obsługę produkcji oraz kontrolę jakości na najwyższym światowym poziomie.

 

Misją Kehua jest dostarczanie inteligentnej energii elektrycznej w bezpieczny i zielony sposób. Kehua chciałby dostarczać naszym klientom kwalifikowane produkty i niezawodne usługi. Oprócz tego oddajemy społeczeństwu korzyści, zarówno dla gospodarki, jak i środowiska.

 

Kehua poświęca się rozwojowi energii elektrycznej w Chinach poprzez naszą silną bazę techniczną, dążąc do zapewnienia najwyższej jakości rynku rozwiązań w zakresie energii krytycznej, odnawialnych źródeł energii i rozwiązań dla centrów danych. Naszą wizją jest stać się światowej klasy dostawcą zintegrowanych rozwiązań w zakresie ochrony zasilania i konserwacji.

 

Kehua są otwarci na różne potencjały partnerskie, takie jak: dystrybucja produkcji, produkcja OEM / ODM, kontraktowanie projektów i inne.